Nasz biznes
najlepsze katalogi

Motoryzacja

Zaufana firma

Skup samochodów Poznań

AutoHaus z Poznania to firma godna polecenia. Dzięki jej usłudze wiele osób w bardzo szybki sposób sprzedało swój samochód za bardzo dobre pieniądze. Firma działa na terenie Poznania jak również całeg [...]

Zaufana firma

Skup samochodów Poznań

AutoHaus z Poznania to firma godna polecenia. Dzięki jej usłudze wiele osób w bardzo szybki sposób sprzedało swój samochód za bardzo dobre pieniądze. Firma działa na terenie Poznania jak również całego woj wielkopolskiego. Przedstawiciel firmy może dojechać do klienta w umówione miejsce i po obejrzeniu auta klienta może przedstawić mu swoją ofertę skupu auta. W przypadku gdy obie strony dojdą do porozumienia, klient otrzymuje gotówkę do ręki bez zbędnych formalności na umowę kupna sprzedaży. Więcej informacji uzyskają Państwo w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem firmy.

Auto skup AutoHaus
cash
Folwarczna 30
61-064 Poznań,
tel: 5646456
url:
http://www.autohaus-poznan.pl/css/img/logo_new.png
waluta: PLN

Najlepsza oferta

Serwis aut

Auto Serwis Grzegorz Właśniak z Krotoszyna w woj. wielkopolskiem to ceniona firma. Ich usługi to dziś nie tylko serwis aut, ale również stacja diagnostyczna jak również geometria kół 3D dowolnego pojazdu. Firma działa już na rynku wiele lat, cały czas się rozwijając. Dzięki swojej pracy, zaangażowaniu, uczciwości oraz wiedzy zaufało im już wielu klientów. To oni polecają to firmę dalej dzięki czemu liczba zadowolonych osób z wykonanej usługi cały czas wzrasta. Serdecznie zachęcam do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą usług motoryzacyjnych na stronie.

Profesjonalizm

Km racing team

Zespół wyścigowy KM Racing Team z Krotoszyna to synonim profesjonalizmu. Osoby go tworzące do każdego zadania podchodzą rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem. Nawet 6 letni staż w tym środowisku pozwala im na posiadanie ogromnej wiedzy technicznej. Zespół ten występuje w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wystawiając swoje Fiaty Seicento w spec. A Grupowej. Więcej informacji o samym zespole i ludziach go tworzących dowiedzą się Państwo z ich strony internetowej jak również z bezpośredniej rozmowy. Zapraszam na www.kmracingteam.pl. Zespół działa przez cały rok w każdy dzień tygodnia.