Nasz biznes
najlepsze katalogi

Oferta online

Największy wybór

Części zamienne do kretów

DTA-Technik to firma specjalizująca się w serwisie i naprawie maszyn przeciskowych. Oni już od ponad 20 lat istnienia zajmują się kompleksową obsługa kretów do przecisków. Posiadają potrzebną wiedzę i [...]

Dla każdego z WAS

Własna strona internetowa Poznań

Masz swój biznes! Chcesz, aby był również widoczny w internecie zaufaj firmie MC TEAM Agencja Interaktywna z Poznania. To dzięki nim możesz mieć własna stronę, aplikację webową jak również sklep. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Ich jakoś stoi na bardzo wysokim poziomie. Grono ich klientów z dnia na dzień jest co raz większe. Wszyscy są zadowoleni i chętnie polecają ofertę agencji innym. Ich oferta to nie tylko strony ale również aplikacje internetowe jak również sklepy online. Firma zajmuje się również pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarce Google. Polecam.

MC TEAM Agencja Interaktywna
cash
os. Przyjaźni 13/67
61-687 Poznań,
tel: 693 859 046
url:
waluta: PLN

Godny polecenia

Obsługa zawodów strzeleckich

System zarządzania zawodami strzeleckimi strzelec 4U został stworzony ponad 4 lata temu. Przez ten czas się rozwinął i rozbudował. Aktualnie jest nowoczesnym rozwiązaniem online, które umożliwia obsługę i konfigurację zawodów zarówno na laptopie jak i urządzeniach mobilnych. System ten składa się z 3 modułów. Każdy z nich działa oddzielnie i umożliwia inne funkcje użytkownikowi systemu. Zapewne samym zainteresowanym biorącym udział w zawodach najbardziej spodoba się trzeci moduł do wyświetlania wyników na żywo również na ich telefonie.

Dla każdego

Gry online

GRY.PL to znany i ceniony portal przez wielu graczy. Można na min pograć w wiele interesujących gier online bez konieczności zakładania konta, czy też instalowania na komputerze. Z pewnością każdy odwiedzający tą stronę znajdzie coś dla siebie. Baza gier jest bardzo bogata i zawiera tysiące pozycji z różnych gatunków gier. Na stronę zapraszamy każdego gracza, tego początkującego jak również i profesjonalistę. Z pewnością jeden i drugi coś dla siebie znajdą. Polecamy i zapraszamy na stronę już dziś.